Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Русенци на линия:

Спорт

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Спортни танци
Отец Попиелушко написа на 30.10.2009 г.:
Танцът е еманация на човешкия дух!

akulata78 написа на 08.07.2009 г.:
цитат от изказване на bloodreny от 19:41 / 31.05.2009 г.:
не се говори за този вид спорт поради няколко основателни причини:-много е скъп, а общината имаше проект да го  поеме като разход както направи и с народните танци;-има само 2 клуба в Русе-може би защото днешната младеж предпочита да се напива, хулиганства или бездейства по цял ден вместо да се занимава с нещо смислено(примерно един мъж не знае как да поведе дамата си в танца вече!!!);-живота стана такъв, че не всеки може да отдели време за такъв прекрасен спорт, това се разбира като се захванеш с него и се захласнеш минимум 7 часа-от личен опит го казвам
Еми много ясно аз като се напия и мога да играя всичките хора ,пък на кючеци съм номер 1 ! За какво да давам 20 лв на месец за безмислени танци като мога да изпия 15 бири и да играя по добре и от вас

bloodreny написа на 31.05.2009 г.:
не се говори за този вид спорт поради няколко основателни причини:-много е скъп, а общината имаше проект да го  поеме като разход както направи и с народните танци;-има само 2 клуба в Русе-може би защото днешната младеж предпочита да се напива, хулиганства или бездейства по цял ден вместо да се занимава с нещо смислено(примерно един мъж не знае как да поведе дамата си в танца вече!!!);-живота стана такъв, че не всеки може да отдели време за такъв прекрасен спорт, това се разбира като се захванеш с него и се захласнеш минимум 7 часа-от личен опит го казвам

bus7edgirl написа на 21.03.2009 г.:
Защо няма никакви теми тука бе. В Русе никой нищо ли не тренира. Някои занимава ли се със спортни танци ?


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@ruse24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: